-5%

Adams John • Collected Works (39CD+BD)

39CD+BD
Klasika

Štyridsaťdiskový krabicový set s nahrávkami John Adams - Collected Works, mapujúci viac ako štyri desaťročia skladateľovej kariéry. Vydanie obsahuje dve rozsiahle brožúry: nové eseje a poznámky od Tima Andresa, Julie Bullock, Roberta Hurwitza, Nico Muhlyho a Jakea Wilder-Smitha.
Nonesuch Records urobil svoju prvú nahrávku s Johnom Adamsom v roku 1985. V tom roku podpísal exkluzívne zmluvu s vydavateľstvom a odvtedy spoločnosť vydala štyridsaťdva prvých nahrávok a tridsaťjeden albumov, z ktorých je šesť celovečerných opier, oratóriá, či inscenované divadelné predstavenia. Štyri z Adamsových albumov získali okrem iných ocenení aj ceny Grammy. „Príchod Johna Adamsa k labelu bol jednou z hlavných udalostí v histórii našej spoločnosti,“ hovorí Robert Hurwitz, dlhoročný prezident Nonesuch a súčasný emeritný predseda predstavenstva. 
DS

Zobraziť viac
Produkt je dostupný na dotaz, u dodávateľa
155,60€
163,79€
star_border star_border star_border star_border star_border

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 01.07.2022
  • EAN:0075597932294
  • Naše katalógové číslo: 7559793229

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac