-5%
Novinka

Duchoň Karol • Mám dobrú zprávu (LP)

LP
Pop/Rock

Karol Duchoň je jedinečný fenomén súčasnosti, keď spevákova popularita dosiahla 30 a viac rokov po predčasnom úmrtí ešte väčšiu silu, než počas jeho života a stal sa najpredávanejším umelcom Opusu za posledné roky. Nová vynilová kompilácia nadväzuje na tie predchádzajúce a prináša ďalší výber z Karolovej nie veľmi rozsiahlej nahrávkovej pozostalosti. Výber zostavil stály spolupracovník Opusu Juraj Čurný a zaradil doňho hodnotné nahrávky s jedinečným Duchoňovým interpretačným majstrovstvom. Na albume sa nachádzajú známe piesne (Na srdci mi hraj, Smútok krásnych dievčat, Vzdialená), ale aj menej frekventované nahrávky, ktoré skvele dopĺňajú Duchoňov obraz mimoriadneho speváka.
Spieva Karol Duchoň, Eva Kostolányiová, Marcela Laiferová a zbor Ľubomíra Pánka; hrá TOČR v Bratislave, Orchester Gustava Broma, Juraja Velčovského, Olda Zemana, V. V. Systém Vlada Valoviča, skupina Ľuba Beláka, skupina Viviat, Prognóza a Bezinky.
DS

 

Zobraziť viac
Produkt je na sklade
19,09€
20,09€
star_border star_border star_border star_border star_border

Tracklist

#
Názov skladby
Album
Čas
Strana A:
1.
NÁLADY
2.
CHVÁLA HUMORU
3.
NA SRDCI MI HRAJ
4.
HODVÁBNY PRÍBEH
5.
USPÁVANKA
6.
HRAJ, HRAJ
7.
NA NÁS ČAKÁ LÁSKA
Strana B:
1.
MÁM DOBRÚ SPRÁVU
2.
RODNÝ MÔJ KRAJ
3.
KAMENNÝ KVIETOK
4.
SĽÚBENÉ ĽÚBENIE
5.
BRAT SLNKO, SESTRA ZEM
6.
SMÚTOK KRÁSNYCH DIEVČAT
7.
VZDIALENÁ

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 16.12.2022
  • EAN:8584019293513
  • Naše katalógové číslo: 912935-1

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac