Exotik
Interpreti

Exotik

“EXOTIK je originálne zoskupenie mladých, talentovaných hudobníkov. Ich cieľom je tvoriť hudbu pre najširší okruh poslucháčov. Už veľa rokov svojím hudobným umením zabávajú ľudí doma aj za hranicami Slovenska. EXOTIK je značka, ktorá tvorí kvalitnú hudbu, temperamentný spev a nezabudnuteľnú atmosféru.
Hudobný zážitok a dobrá nálada sú ich najvyššie priority“.
Kapela EXOTIK vznikla v septembri 2010 a založil ju Dávid Blicha a Tomáš Kekeľ. Neskôr sa k nim pridal Matúš Ivanč a Miroslav Artim. Začiatkom roka 2013 z kapely odišiel Miro, ktorého nahradil Branislav Timan. V tomto zložení kapela pôsobí dodnes. Táto zostava začala druhú etapu svojho pôsobenia a v roku 2013 vydala svoj prvý album "Ja chlopec molodyj". Pre úspech prvého albumu sa skupina pustila do tvorby druhého albumu. Tento krát do modernej tvorby. V spolupráci s Romanom Slávikom v roku 2015 vychádza album "Hrajte mi, hrajte". Na albume nájdete skladby o živote a láske. Vďaka nemu prišli kapele aj zaujímavé ponuky.
Kapela pokračuje a v rokoch 2016 až 2018 vydáva single a videoklipy skladby ako Realita, Zo srdca, Hľadám ťa, Dneška še rozbijem, a ďalšie.
Chalani medzi tým odohrajú množstvo spoločenských a kultúrnych podujatí po celom Slovensku aj za hranicami Slovenska.
Kapele sa naskytla príležitosť v rámci spolupráce s Jozefom Harničárom, a na 10 výročie kapely vydáva v poradí tretí album s názvom "10 rokov s Vami".
Počas desiatich rokov kapela na sebe tvrdo pracovala a prišiel čas, kedy by si chceli zrealizovať svoje ciele a sny...

 

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac