Hečkovci Peter a Júlia
Interpreti

Hečkovci Peter a Júlia

Peter a Júlia Hečkovci sú súrodenecká autorsko-interpretačná dvojica. Jedna z legiend československej a slovenskej populárnej hudby 80-tych rokov a súčasnosti. Peter Hečko je spevák, gitarista, skladateľ, textár, producent, dramaturg a režisér galaprogramov pre deti. Júliu Hečkovú poznáme ako speváčku, textárku, autorku a dokonca aj výtvarníčku.
Na Konci roka 2017 a v roku 2018 zaznamenávame ich návrat na scénu.
Peter a Júlia dnes účinkujú na rôznych akciách. Napríklad v Domoch kultúry, v amfiteátroch, v hotelových sálach, kde ich môžeme vidieť na rôznych plesoch, zábavách, firemných eventoch, mestských slávnostiach, a pod.
Ich dynamická produkcia je vhodná aj na rôzne akcie do kúpeľov, do nočných podnikov, klubov, na diskotéky, športové podujatia, na oslavy narodenín, rôzne výročia, súkromné oslavy, svadby, oldies párty, do zábavných galaprogramov alebo aj na valentínsku či silvestrovskú párty.

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac