Laták Pavol
Interpreti

Laták Pavol

Pavol Laták je mladý textár, skladateľ a spevák, ktorý od malička miluje hudbu a spev. Vždy sníval o tom byť spevákom, muzikantom, baviť ľudí hudbou a rozdávať radosť - vedieť ovládať rôzne nástroje. Dnes už má na konte vyše 50 autorských piesní a 3 CD nosiče - bez žiadnej vysokej školy muzických umení, iba ako samouk - "Robím Hudbu s láskou pre Vás". Vyštudoval základnú školu, kde chodil na rôzne hudobné krúžky. Najskôr sa učil hrať na gitaru, no po čase zistil, že klavír a klávesové nástroje sú mu bližšie. Po ukončení strednej školy - Technické lýceum odbor staviteľstvo - dostal ponuku od hudobnej skupiny Progres, v ktorej účinkoval vyše roka a spolu vydali 4 CD albumy. Po odstupení z tejto kapely sa Pavol osamostatnil a teraz pôsobí na hudobnej scéne ako sólový spevák.
"Veľmi sa teším, že môžem ľudom rozdávať radosť a dobrú náladu vďaka hudbe, ktorú milujem a je mojím životom....", vyjadril sa Pavol. 

Zobraziť viac

Diskografia

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac