-5%

Milan Lasica & BHS • Keď zastal čas

CD
Pop/Rock

Milan Lasica si nahrávkou, Keď zastal čas, splnil svoj celoživotný sen. Veľmi dlho túžil nahrať slávne americké šlágre v slovenčine a teraz sa to konečne podarilo.
Už po tretíkrát sa spojil s orchestrom Bratislava Hot Serenaders, s ktorými pred časom nahral úspešné CD Ja som optimista (získalo Zlatú i Platinovú platňu) a Celý svet sa mračí (Zlatá platňa).
Všetkých 15 textov na tomto CD je z pera Milana Lasicu. Nie len, že sú jedinečné svojím obsahom, ale Lasica ako jeden z mála dokáže na Slovensku dokonale zachovať americkú dikciu v slovenskom texte.
Tak sa z megaúspešného Blue Moon stala pieseň Je spln, On The Sunny Side Of The Street sa zmenilo na Slnečné kúpele, alebo Dream A Little Dream Of Me na Spím.
Tri piesne sólovo spievajú Serenaders Sisters, po prvý raz v novom zložení (A. Babjaková, J. Gregová, B. Žilíková). V ich podaní si vypočujete Tea For Two / Raz si tu, I´m In The Mood For Love / Kto pre mňa lásku má, Whispering / Vzdychanie.
DS

Zobraziť viac
Produkt je dostupný na dotaz, u dodávateľa
9,59€
10,09€
star_border star_border star_border star_border star_border

Tracklist

#
Názov skladby
Album
Čas
1.
Možno že raz
2.
Prestaň
3.
Je spln
4.
Letné večery
5.
Mám smelý sen
6.
Duša v tele
7.
Raz si tu
8.
Štíty Tatranské
9.
Spím
10.
Slnečné kúpele
11.
Kto pre mňa lásku má
12.
Melanchólia
13.
Modrá serenáda
14.
Vzdychanie
15.
Keď zastal čas

Video k produktu

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 24.01.2012
  • EAN:8588004829152
  • Naše katalógové číslo: FZ02222

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac