Mirgová Dominika
Interpreti

Mirgová Dominika

Dominika Mirgová (23. december 1991) je slovenská speváčka a hudobníčka. Odmalička inklinovala k hudbe. Už ako 5-ročná stála pred mikrofónom počas rodinných osláv a vystúpení svojho otca, muzikanta. Od 12-tich rokov vystupuje, hrá na niekoľkých hudobných nástrojoch a skladá vlastnú hudbu.
V roku 2007 sa zúčastnila tretej série reality šou Slovensko hľadá SuperStar, kde skončila na druhom mieste. V roku 2008 vydala svoj debutový album Dominika Mirgová, z ktorého v rádiách úspešne rotoval singel „Skoro ako v sne“. Po dlhšej odmlke sa vrátila a v roku 2013 vydala ďalší album Nová. V roku 2015 priviedla Dominika na svet syna Petra a vydala sa za priateľa Petra Zvolenského. V roku 2016 vydala nový album pre svojich fanúšikov s názvom ARMÁDA, ktorý podporila aj turné po Slovensku. V roku 2017 si otvorila vlastné tanečné štúdio VIP dance studio, ktoré môžete nájsť v Trnave. Dnes patrí medzi najlepšie Slovenské speváčky. V roku 2017 bola ocenená v kategórií Speváčka roka.

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac