Nekosené Lúky • Víno staré / EP (LP)

LP
Pop/Rock

Založenie kapely bolo len vedľajším "produktom" dlhoročného kamarátstva. Začali s blues a pokračovali čímkoľvek, čo ich napadlo vytvoriť jednou hlasnou gitarou, bystrými slovenskými textami a rytmickou podporou dvoch bývalých drum'n'bass DJov, tentokrát hrajúcich na živých nástrojoch. Spočiatku trio, dnes už partia piatich muzikantov, ktorá na aktuálnom EP "Víno Staré" ponúka kolekciu šiestich skladieb inšpirovaných ich obľúbeným blues a stoner rockom, ale taktiež aj indie pop/rockom, kde výsledkom je šťavnatá porcia – ako sami hovoria – veselého blues a stoner popu. Multifarebná 12" vinylová platňa v plastikovom obale obsahuje:
Plnofarebný dlhý A2 plagát, Plnofarebný 21x21cm Insert / Cover, Plnofarebná A5 pohľadnica, Mai Lei Bel promo A4 plagát, Nálepku, Download kód pre digitálnu kópiu (WAV, MP3, FLAC, AAC).
DS

Zobraziť viac
Produkt je na sklade
13,99€
star_border star_border star_border star_border star_border

Tracklist

#
Názov skladby
Album
Čas
Strana A:
1.
Si Víno
2.
S Kamoškami
3.
Suché Lístie
Strana B:
1.
Všivák
2.
Kôň
3.
V Povahe

Video k produktu

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 08.07.2022
  • EAN:8588008702543
  • Naše katalógové číslo: MAI9

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac