Ourstories
Interpreti

Ourstories

Skupina Our Stories je inštrumentálne post-rockové trio zo Šale. Ich dynamická gitarová hudba je charakteristická energickými bicími a hravými basovými linkami. Our Stories ponúka hudobne pestrú paletu plnú emócií a zmien nálad, často striedajúc jemné a pokojné pasáže, za rýchle a agresívne. Ich hudbu, ovplyvnenú množstvom rozdielnych žánrov, je možné presnejšie zaradiť medzi post rock/post metal s občasnými prvkami punku a shoegaze-u.
Medzinárodný hudobný portál allthingsloud.com ich hudobný štýl opísal ako "zmes Explosions in the Sky v ich najmelodickejšej forme spolu s najjemnejšími momentmi Deafheaven". 
Od vydania debutového EP v roku 2015 kapela vystúpila na množstve koncertov a festivalov na Slovensku, ako napr. Pohoda, Family Fest OA, AKM Culture Days alebo whoneedslyrics!?, po boku interpretov ako This Will Destroy You (US), Rolo Tomassi (UK), Her Name is Calla (UK) a mnoho ďalších. Kapela zaujala aj dramaturgov najväčšieho showcase festivalu ESNS v Holandskom Groningene. V marci 2019 vychádza ich debutový album Pursuit of Happiness.

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac