-5%

Radošinské naivné divadlo • Čierna ovca / Ženské oddelenie / To najlepšie 3 (2CD)

2CD
Humor

CD I. ČIERNA OVCA Správa o dni peknom a škaredom v malej zborovni.Skrátená verzia upravenej komédie.Verejná rozhlasová nahrávka sa uskutočnila v Radošinskom naivnom divadle v roku 1995. Účinkujú:Darina Porubjaková (Darina), Monika Hilmerová (Oľga), Ján Melkovič (Školník), Pavel Schwarz (Fekete), Richard Felix (Berec), Soňa Norisová (Jana), Milan Šago (Milan), František Rehák (Špánik) a Stanislav Štepka (Lovásko)
CD II. ŽENSKÉ ODDELENIE Povzbudivá správa z ústavu národného zdravia.Skrátená verzia hry.Verejná rozhlasová nahrávka sa uskutočnila v Radošinskom naivnom divadle v roku 1997.Účinkujú: Katarína Kolníková (Kováčová), Anna Warchalová (sestra Alena), Monika Hilmerová (sestra Mária), František Rehák (Lekár), Soňa Norisová (Karolína), Darina Porubjaková (Irena), Stanislav Štepka (Karol), Ján Melkovič (Tibor)
DS

Zobraziť viac
Produkt je dostupný na dotaz, u dodávateľa
9,59€
10,09€
star_border star_border star_border star_border star_border

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 02.12.2012
  • EAN:8588004829244
  • Naše katalógové číslo: FZ02292

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac