-5%

Stellarz, Marpo & TroubleGang • Upgrade 2,0

CD
Pop/Rock

Stellarz je cerstve hudebni uskupeni dvou producentu a dj's Marcuse Trana AKA Maracuzza & Josefa Cruxxe. Projekt byl zalozen v roce 2019, kdy umelci zacali spolecne intenzivne spolupracovat.
Projekt Stellarz je specifikovany zejmena na tanecni hudbu a v jejich tvorbe se objevuji vlivy trapu, housu, tak kompletniho EDM a jeho odnozi. Prave ted vychazi jejich prvni EP, kde zremixovali skladby z desky DVA - Marpo & Troublegang. EP obsahuje 6 predelanych skladeb v ruznych stylech tanecni hudby, kde se na jedne z nich zaroven objevuje znama tuzemska dvojice Dj's Angry Beats. Na Remix skladby „ Na Prach Spalit ” vznikl zaroven hudebni videoklip s uspesnym raperem a hudebnikem Marpem. Pripravuji dalsi hudebni spoluprace se zajimavymi interprety a ziva vystoupeni po tanecnich klubech a elktronickych hudebnich festivalech.
MS

Zobraziť viac
Produkt je dostupný na dotaz, u dodávateľa
5,88€
6,19€
star_border star_border star_border star_border star_border

Tracklist

#
Názov skladby
Album
Čas
1
Generace velkejch snů ft. Ritchie Rich
2
Na prach spálit
3
Ďáblův advokát
4
Víkend
5
Generace velkejch snů ft. Angry Beats
6
Nejsi sám

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 11.09.2020
  • EAN:0602435169316
  • Naše katalógové číslo: 3516931

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac