Usmievanka
Interpreti

Usmievanka

UsmievAnka, vlastným menom Anka Gajová sa riadi sloganom: „Úsmev to je moja známka, volajú ma UsmievAnka.“ 
Projekt UsmievAnka vznikol v r. 2015 po narodení nášho štvrtého dieťaťa (r.2014), kedy som pocítila, že chcem tvoriť, spievať a skrátka venovať sa tým najmenším, a to nielen mojim vlastným. Meno UsmievAnka vyjadruje spojenie môjho vlastného meno Anka a úsmevu- ktorý je tou najkrajšou a pre deti najbližšou emóciou.
UsmievAnka je rozprávková mamka, ktorá ľúbi všetky detičky, prináša im pesničky a vyťahuje prekvapenia z kapsičky. Môj kostým bol navrhnutý tak, aby pripomínal nejakú známu rozprávku- preto v hornej časti kostýmu som za rozprávku Snehulienka a v dolnej časti za rozprávku Kapsa potras sa.
Autorsky sa na piesňach podieľa textársky Juraj Kunák, Anka Gajová a Mária Bejdová, hudobne Daniel Pastucha. Niektoré piesne sú známe svetové detské hity preložené do slovenčiny s cieľom priblížiť tieto piesne aj slovenským deťom. Všetky piesne nahraté, mixované v štúdio PATT Production, Košice.
Projekt je zameraný z väčšej časti na edukačné a edukačno-zábavné programy špeciálne vystavané pre MŠ, ale aj iné programy tematicky zamerané pre verejnosť, firmy, obce, festivaly a podobne. Vystúpenie, koncert alebo samotný program je vždy pesničkovej a interaktívnej povahy so zapájaním detí do programu doplnený podľa tematiky o bábku Zvedavko, detské kúzla alebo mini disko. 

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac