Divadlo ZáBaVKa
Interpreti

Divadlo ZáBaVKa

Divadlo ZáBaVKa je profesionálne divadlo zamerané na autorské a interaktívne predstavenia pre deti. Ide o spojenie divadelných hercov a režisérov, ktorí radi tvoria, vymýšľajú a hrajú práve pre detského diváka. Meno ZáBaVKy vzniklo spojením iniciál dvoch zakladateľov a spolužiakov Zuzany Bírešovej (ZB) a Vojtecha Kolejáka (VK). Dnes už sme manželia a rodičia malej Hanky, pre ktorú vymýšľame stále nové a nové rozprávky a pesničky.
Hudbu do ZáBaVKových predstavení začala neskôr skladať Andrejka Bučková, naša spolužiačka z VŠMU a vznikla tak aj idea vydávať skladby na CD. Neskôr sa k niektorým pesničkám hudobne pripojila aj Andrejkina mamina, známa jazzová speváčka Adriena Bartošová. Vizuál má na starosti Plutoon studio, ktoré vedie ďalšia naša spolužiačka Barbora Budinská s manželom a Spiral studio. Spievame my všetci aj spolu s ďalšími hercami nášho divadla ako je Michal Zeman, Ingrida Baginová či Cyril Žolnír! Robíme radosť deťom, nám, ale aj Vám všetkým! Lebo spievame a tvoríme pre zábavku a najmä z lásky!

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac