Knechtová Katarína • Svety (s podpisom)

CD
Pop/Rock

Katarína Knechová o svojom novom albume: „Na albume pracujem už štyri roky, je to vlastne časozberný album. Dve pesničky vznikli v spolupráci s Rakúšanom Christianom Eignerom, s ktorým som spolupracovala už na predošlých albumoch.”
16.9.2020 ako predzvesť albumu vyšiel singel Takí sme, ktorý Katarína naspievala spoločne s Adamom Ďuricom.
„Už keď som tú pesničku skladala, počula som v nej mužský hlas, ktorý by ladil s mojou farbou hlasu, aby spevy vynikli v refrénoch. Z toho vyšla voľba na Adama Ďuricu. Bol to výborný nápad, Adam hneď zareagoval, skladba sa mu páčila, celé to zafungovalo, bola to príjemná spolupráca. S nahrávkou som veľmi spokojná, je presne taká, ako som to počula už na začiatku. Chcela som, aby mala správnu myšlienku a emóciu. Teším sa, že pesnička ide medzi ľudí,”
Katarína Knechtová mala byť aj súčasťou Adamových koncertov spolu so symfonickým orchestrom, ktoré sa žiaľ kvôli pandémii presunuli.
MS

Zobraziť viac
Produkt je nedostupný
13,39€
star star star star star

Tracklist

#
Názov skladby
Album
Čas
1
SVETY
2
FEA
3
UMELA STRANA SVETA
4
V MODLITBACH
5
POSLEDNYKRAT
6
LABYRINT
7
SEN
8
TU SME DOMA
9
TAKI SME
10
AKTY XY
11
SLOBODA JE PIERKO

Video k produktu

Podrobnosti k albumu

  • Dátum vydania: 23.10.2020
  • EAN:--06024352341
  • Naše katalógové číslo: 3523410S

Napísať recenziu

Recenzie

preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac