Štístko a Poupěnka
Interpreti

Štístko a Poupěnka

Sme motýlik Štístko a víla Poupěnka, spoločne pre vás budeme spievať pesničky, rozprávať rozprávky a tancovať. Tešíme sa na vás!

Motýlik Štístko sa volá Lukáš Kunz. Pochádza z krásneho mestečka na západe Čiech, z Tachova. Avšak teraz žije v Prahe, kde vyštudoval Pražské konzervatórium. Život bez divadla si nedokáže predstaviť. Nielen že hrá pre vás, pre deti, ale aj účinkuje v činohrách a muzikáloch pre dospelých. Vo svojom voľnom čase sa veľmi rád venuje hre na gitaru, svojej rodine a priateľom, spevu, herectvu a cestovaniu. Veľmi sa na vás teší, hlavne až si spoločne zaspievate ich pesničky.

Víla Poupěnka sa vlastným menom volá Barbora Waschingerová, narodila sa v Prahe, ale zdržiava sa aj napoly v mestečku Kouřim, kde žije skoro celá jej rodina. Okrem toho, že je tu pre vás ako Poupěnka, sa rada venuje aj ďalším veciam. Hlavne svojej rodine, priateľom, psíkom a cestovaniu. Od malička hrá v divadle a pred pár rokmi založila s kamarátmi kapelu, kde hrá na basgitaru. Hudbu  študovala aj na hudobnom gymnáziu, po ktorom prišlo štúdium médií. Teraz sa teší z toho, že môže spievať pesničky, ktoré vám budú robiť radosť.

Zobraziť viac

Diskografia


preload
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac